.

HAKKIMIZDA

KENT HALI YIKAMA; Konya'da Halı yıkama hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Halı yıkamada zirveyi görmek istiyorsanız, tercihiniz "Konya Kent Halı Yıkama" olmalıdır.

Kent Halı Yıkama müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Hizmet Halkamızıın İçinde;

Halı yıkama, kilim yıkama, yolluk yıkama, halıfleks yıkama, yün gorgan yıkama, elyaf ve pike yorgan yıkama, yün battaniye yıkama, pike ve elyaf battaniye yıkama, tül perde yıkama, zebra ve stor perde yıkama, evde koltuk yıkama, kanepe ve çekyat yıkama, evde halı yıkama, evde halıfleks ve yolluk yıkama hizmetleri yer almaktadır.

Son teknolojik makina ve ekipmanların yer aldığı halı yıkama fabrikamızda, hijyenik ve modern yıkama yapılmaktadır. Fabrikamızda; konusunda uzman elemanlar çalıştırılmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon;

Halı yıkama hizmetlerinde müşterilerimize ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyon;

Halı yıkama hizmetlerinde müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.


HEMEN ARA